Chcete mít i vy krásný úsměv?

Milé čtenářky, konečně se nám blíží jaro a kdy více toužíme být krásné, přitažlivé, sexy, než právě v tomto báječně období? Jenže….ke kráse nestačí jen prima sestřih, nádherně vlající šaty, nebo sluneční brýle, ve kterých vypadáme jak nejlépe placená modelka světa. K čemu to vše bude, když se pak budeme chtít svůdně usmát na toho úžasného chlapa vedle nás …. a bum! Místo zářivých zoubků uvidí náš idol zažloutlé, nehezky zbarvené zuby….

 

Říkáte, že přesně víte o čem je řeč?
Naskakuje vám ale při slově zubař husí kůže a jdou na vás mdloby?
Toužíte mít zoubky jako perličky, ale odmítáte zajít do zubní ordinace?

Pak hlavu vzhůru! Máme pro vás totiž úžasnou zprávu!
Na zubaře zapomeňte, pohodlně se usaďte, uvařte si kávičku a pozorně přečtěte následující řádky...

Říká vám něco název White Pearl?
Ne? To je ale chyba! Protože právě díky tomuto malému zázraku budou vaše zoubky opět zářit stejně, jako pravé perličky!

White Pearl = bělení zubů v pohodlí domova při zachování stomatologických postupů a kvalit!

Je bezpečný a přitom účinný - obsahuje vysoký podíl fluoridů, které ihned pomáhají regenerovat bělený chrup a zubní sklovinu tím aktivně chrání. Gel navíc desinfikuje ústní dutinu a působí proti paradentóze, má protizánětlivé účinky. Koncentrace účinné látky karbamid peroxid je pouze 10%, což je až o 2/3 nižší, než se běžně používá při bělení v zubních ordinacích. Při působení 2x30min denně se viditelně výsledky dostaví nejpozději za 10 - 14 dní. White Pearl byl navíc několik let testován na stomatologické klinice a je maximálně bezpečný a účinný. Postup při bělení je identický s bělením stomatologickým.

Výhody bělení White Pearl:

 • Vybělí i velmi zažloutlé zuby (kouření, pití kávy, stáří, léky)
 • Gel zub obklopí rovnoměrně a bělí ho po celém povrchu.
 • Obsah fluoridů, které výborně regenerují zuby a působí proti zubním kazům
 • Tvarovatelné aplikátory (které jsou obsahem balení- 3ks) zabrání polknutí gelu nebo jeho rozšíření na   rty apod. Navíc chrání gel před zaschnutím či smísením se slinami.
 • Desinfekce dutiny ústní
 • Prevence proti paradentóze
 • Pouze účinná látka karbamid peroxid prokazatelně bělí zuby, a proto ji již několik let stomatologové používají

Obsah balení White Pearl

 • 4x tvarovatelný aplikátor (podobný zubnímu chrániči, který si v dutině ústní vytvarujete tak, aby dobře kopíroval zuby)
 • 2x tuba se speciálním bělícím gelem (130g=130ml kvalitního bělícího gelu, který vystačí až na 130 jednotlivých bělení horního i spodního chrupu)
 • 1x tuba pro plnění aplikátoru
 • praktický návod k použití s otázky a odpověďmi

A cena White Pearl? Ta vás mile překvapí!

Cena Kč 595,- vč. DPH je totiž nejnižší cena na trhu pro výrobek tohoto typu - v přepočtu na jedno bělení, kterých může být až 130!

A nyní pozor milé Nionetky!

Pokud si White Pearl objednáte na  www.krasnyusmev.cz máte jedinečnou možnost: koupit výrobek se zvýhodněním, tj. bez placení poštovného a balného, což žádný internetový obchod nenabízí!!!

Nu, co říkáte? Nezní to úžasně? Nevím jak vy, ale já tuto novinku zcela jistě vyzkouším!

Více informací naleznete na:

www.krasnyusmev.cz a www.beleni-zubu.cz

 

 

 

 

Chcete mít i vy krásný úsměv? patří do témat
 • neverim Dana 07.03.2010 19:35:09

  Pisete tu ze tie zuby sa naozaj vybielia neverim tomu ked je to tak tak mi poslete vzorku a ked to bude fungovat tak si ju budem kupovat

 • Laserové bělení zubů - jak mít zářivě bílé zuby bez poškození Robert Studenik 15.05.2009 13:32:06

  Jak mít zářivě bílé zuby bez poškození ? Naprosto bílé zuby nemá od přírody téměř nikdo, neboť barva zubů je jen  odstínem žluté. Přesto lidé po dokonale bílých zubech od pradávna touží a dělají vše proto, aby jejich bílý úsměv byl co nejzářivější. Na zabarvení zubů má vliv především genetika a také působení mnoha vnějších  faktorů, jako je kouření a pití kávy nebo čaje. Zbavit se nežádoucí pigmentace je dnes již jednoduché například pomocí  speciálních zubních kartáčků a bělících past, avšak i tyto prostředky mají při bělení zubů omezenou účinnost. Pokud si  zuby nečistíte pravidelně, brzy se jejich stav vrátí do původní podoby. Osvědčený a velice šetrný prostředek jak získat zářivě bílý úsměv po dlouhou dobu je laserové bělení zubů. Jedinečné laserové bělení zubů studeným modrým světlem je nejefektivnější a zcela bezpečná technologie, pomoci, které lze  dosáhnout zářivě bílého úsměvu, během jediné návštěvy našeho centra Smille Teeth Whitening Praha. Bezbolestná procedura  trvá v průměru 30 minut, přičemž výsledný efekt nádherně zářivě bílých zubů přetrvává několik let. Proces bělení touto nejnovější technologií neškodí sklovině ani struktuře zubů.
  Bělení zubů laserem Cold Blue Light v  našem centru zubní estetiky vám zaručí úsměv, jaký jste vždy chtěli.  Nabízené ceny služeb bělení zubů jsou minimálně o polovinu nižší než v běžné zubní ordinaci.

 • poděkování Pavlína 16.02.2009 12:21:42

  Moc díky za info a určitě to teda vyzkouším. Pak sem napíšu svůj výsledek.

 • Zkušenost Kamila 12.02.2009 09:04:09

  Já to používám již 3 roky – resp. teď po 3 letech bělím podruhé. Je to profi produkt, který mi viditelně pomohl, zuby jsou opravdu výrazně světlejší a skoro 3 roky mi bezproblémů vydržel ten efekt, nyní jen lehce doběluji. Kdo chce úsměv, který není žlutý, tak honem do toho! Já to kupuju u nás v DM drogerii, ale budou to mít i jinde určitě. Pa

 • Zkušenosti Pavlina 09.02.2009 10:36:07

  Prosím Vás, máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Už jsem zkusila vše, ale bez úspěchu a tohle mi příjde jako dobrý nápad.

Přidat příspěvek k tématu

* Povinné pole

Adresář

Poradna na téma Zdravě - soutěže a novinky

Diskutujte na téma Zdravě - soutěže a novinky

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku