Dva měsíce letního tance se slevou

Chcete prožít roztančené léto? Co takhle v sobě probudit dřímající smysl pro rytmus a vyzkoušet taneční styly v neomezeném množství a mixu podle aktuální nálady?

Není nic jednoduššího než si vyzkoušet jakoukoliv hodinu ze široké nabídky tanců pod dohledem profesionálních tanečníků v Yemiho Dance Academy Prague.

Specialista na slevy Slevomat.cz vám nabízí neomezené exkluzivní členství na měsíc červenec a srpen 2010 za 1150 Kč, tedy se slevou 54%! V porovnání s cenou jedné lekce, která je 200 Kč, pak může sleva šplhat ještě mnohem výš, záleží jen na vás.

Pro objednávku a další informace navštivte stránky Slevomat.cz.

Pro získávání další atraktivních slev vyplňte svůj e-mail do připraveného formuláře. Slevomat.cz vás bude pravidelně informovat o svých nabídkách.

 

Dva měsíce letního tance se slevou patří do témat
 • slevy Lukáš B. 05.10.2010 16:00:07

  Ahoj právě jsem našel na internetu zajímavou slevu která se mi moc líbí svojí originalitou. Co vy na to?http://www.hyperslevy.cz/

Přidat příspěvek k tématu

* Povinné pole

Adresář

Poradna na téma Zdravě - soutěže a novinky

Diskutujte na téma Zdravě - soutěže a novinky

Píšeme jinde
 • Recept na cibulačku s vínem krok za krokem

  Recept na cibulačku s vínem krok za krokem

  Recept na výbornou polévku, která v těchto mrazech zaručeně zahřeje. Základem je cibule, bílé víno a k podávání nesmí chybět bílá opečená bagetka a sýr. Uvaříme si ji krok za krokem.

 • Vaříme luštěniny

  Vaříme luštěniny

  Hrách, fazole, čočka, cizrna, ale také sója, vigna (naklíčené fazole mungo) či arašídy - to jsou luštěniny, zralá semena luskovin. Luštěniny tvoří základní součást zdravého jídelníčku. Dnes vám dáme tipy k jejich správné přípravě.Zdravě.cz na Facebooku