K čemu nám je rotoped?

Venku prší ale s vámi „šijou všichni čerti“? Jste závislí na pohybu, ale nechce se vám potit mezi ostatními ve fitness centru? Tak to by se vám mohlo hodit několik informací ohledně nejoblíbenějších trenažérů určených pro aktivní domácí cvičení.

V případě, že svůj trénink na rotopedu budete brát trochu vážně a cvičení bude pravidelné, vaše aktivita se vám vrátí v podobě pozitivního vlivu na váš krevní tlak a sníženého zátěžového i klidového pulsu. Cvičením na rotopedu optimálně zatížíte své srdce, podpoříte spalování tuků a zvýšíte vitální kapacitu svých plic. Rotoped je vhodný také pro rozehřátí celého těla před posilovacím tréninkem.

Jestliže chcete nenásilně udržovat svou kondici, předejít některým zdravotním komplikacím nebo pomoci rekonvalescenci svého těla po úrazu nebo při kloubních potížích, budete mít jistě radost z rotopedu Housefit BD HB-8016M. Ten právě teď můžete koupit se slevou 55% na www.kup.cz.

K pohodlnému ovládání počítače slouží 5 tlačítek a displej, který najednou zobrazuje 7 údajů, dále čas, rychlost, kalorie, scan, recovery-fitness test, měření tělesného tuku (body fat), BMI, BMR, TYPE, T.H.R., paměť osobních dat a hand-pulse. Řidítka jsou polohovatelná a k převodu slouží velmi tichý chod plochého řemenu. Nosnost tohoto rotopedu je 120 kg.

Jako již tradičně jsou rotopedy určeny jak pro domácí trénink, tak i pro profesionální. Zlepšete svou fyzickou kondici a kardiovaskulární systém. Pokud budete využívat rotoped doma, ušetříte čas i peníze. Už se nemusíte trmácet do vzdáleného fitness centra. Rotoped můžete využít i při sledování televize. Díky velmi tichému chodu nebudete rušit ani své sousedy v panelovém domě.

 

K čemu nám je rotoped? patří do témat
  • K čemu? Paulina 28.04.2010 17:07:15

    No přeci k věšení prádla :D

Přidat příspěvek k tématu

* Povinné pole

Adresář

Poradna na téma Zdravě - soutěže a novinky

Diskutujte na téma Zdravě - soutěže a novinky

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku