Osvěžení pleti se 70% slevou?

Většina z nás už v rámci kosmetického ošetření vyzkoušela leccos, nabídka salonů je tak široká, že si přijde na své zastánce chemického peelingu i ajurvédské obličejové masáže. Příjemným osvěžením – a hlavně sázkou na jistotu – proto může být zcela jemná a přírodní metoda kosmetických center patřících české Miss Monice Žídkové. Jak ošetření v jejích kosmetických salonech vypadá, můžete zkusit na vlastní kůži – a ideálně ještě ušetřit.

Ošetřením kosmetikou Miss Cosmetic dopřejete své pleti zdravý vzhled bez obvyklých nepříjemných zákroků spojených s čištěním pórů, navíc za cenu, za kterou kosmetické ošetření v žádném případě neseženete. Nabídka, která je na Slevomatu k dispozici, je aktuální v mnoha městech v ČR, stačí se podívat do seznamu na stránkách.

Kombinace šišáku bajkalského, koenzymu Q10 a panthenolu pokožku zklidní, vyrovná pH pleti a krásně ji hydratuje. Výsledkem ošetření je velmi příjemný pocit z vlastní pleti, pocit svěžesti a lehkosti. Pokožka je na dotek hebká a na pohled má zdravější vzhled. Celá procedura je příjemná, uvolňující a vhodná i pro osoby s velmi citlivou pletí.

Během nabízeného ošetření se vám dostane péče z dermatologické řady Aegis s výtažky šišáku bajkalského a denního krému z řady Miss Medical. Více o výrobcích a slevě na Slevomat.cz.

Co vám Slevomat.cz nabízí?

Velkou slevu 70% na jemné číštění a osvěžení pleti. Cena je stanovena na 150,- Kč a nabídka je omezena vaší objednávkou do neděle 9.5. 2010.

Při ošetření v měsíci květnu získáváte 15% slevu na výrobky na následujících 12 měsíců. O tom, co je pro Vaši pleť nejvhodnější, je možné se poradit v průběhu ošetření.

Neotálejte s objednávkou sleva je časově omezena! Další informace na Slevomat.cz.

Osvěžení pleti se 70% slevou? patří do témat

Přidat příspěvek k tématu

* Povinné pole

Adresář

Poradna na téma Zdravě - soutěže a novinky

Diskutujte na téma Zdravě - soutěže a novinky

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku