Pomocník v domácnosti, který vás ochrání před alergeny

Trpíte vy nebo někdo ve vaší rodině alergií? Pokud ano, může být pro vás problém třeba běžné luxování. Obyčejné vysavače sice vysají prach a viditelné smetí, ale neviditelné částečky - alergeny - zase vypouštějí ven. Máme pro vás řešení v podobě bezsáčkového vysavače s antibakteriálním filtrem Dyson DC32 Animal Pro.

Špičkový bezsáčkový vysavač je vybavený HEPA filtrem s antibakteriální úpravou Bactisave. Čistí současně i výstupní vzduch, který pak obsahuje až 150x méně plísní a bakterií než vzduch, který dýcháte, centrální separátor totiž zachycuje mnohem účinněji mikroskopické částice prachu a alergeny. Proto je tento vysavač ideální pro alergiky.

Vyspělá cyklónová technologie Root Cyklone netrpí poklesem sání ani zanášením vysavače, a tak se během provozu neztrácí sací výkon jako u jiných vysavačů. Vysavač perfektně sedí na schodech, proto se s ním velmi pohodlně a bezpečně vysává schodiště.

Bohaté je také dodávané příslušenství. S novou flexibilní hubicí zvládnete snadno vysávání hladkých podlah. Hubice Mini Turbine Head je ideální pro vysávání vláken, vlasů a srsti zvířat z hůře přístupných prostor a čalounění (např v automobilu). Hubice Turbine Head s rotačním turbokartáčem perfektně odstraní chlupy vašich zvířecích miláčků. Rotace kartáče se dá vypnout při vysávání citlivých povrchů.

Perfektním nápadem je průhledná nádoba na prach Clear bin, která má několik výhod. Přímo vidíte, jak vysavač pracuje, snadno poznáte, že je nádoba na prach plná a vidíte i omylem vysáté předměty, které můžete zase vyndat.

S tímto futuristickým vysavačem už nebudete mít žádné další provozní náklady, protože nepotřebujete sáčky na prach, filtry stačí pouze proprat. Vyprazdňování vysavače je hygienické - stačí pouze stisknout tlačítko a s nečistotami vůbec nepřijdete do styku. Díky systému Telescope Wrap ušetříte místo při uložení vysavače složením jeho rukojeti a obtočením hadice.

 

Chcete vědět víc o vysavači Dyson DC32 Animal Pro nebo o dalších vysavačích značky Dyson?

 

Pomocník v domácnosti, který vás ochrání před alergeny patří do témat
 • V testech Dyson propadl Mirka 15.06.2010 09:45:11

  Pokud vím, tak v testech tenhle předraženej drobek (vysavač Dyson) dost propadl ;-)
  Možná o něm budu uvažovat až bude tak za destinu ceny co ho prodávájí teď ... a to bych si to ještě hodně rozmýšlela ;-)

 • pomocník alergik 14.06.2010 18:06:24

  jdet e už s tema přiblblýma reklama do háje je to fakt trapárna

Přidat příspěvek k tématu

* Povinné pole

Adresář

Poradna na téma Zdravě - soutěže a novinky

Diskutujte na téma Zdravě - soutěže a novinky

Píšeme jinde
 • Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

  Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

  Živáňská pečeně je pokrm slovenské kuchyně, který má spoustu variant. Klasická příprava spočívá v kombinaci vepřového, jehněčího a hovězího masa, které se napíchá na jehlu a pomalu rožní. Ne každý si může tuto přípravu dovolit, proto si dnes připravíme levnější živáňskou pečeni v troubě.

 • Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

  Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

  Vyzkoušejte tip na rychlý oběd či večeři. Špagetový koláč s balkánským sýrem, špenátovými lístky a čerstvými bylinkami dobře chutná, zasytí a není náročný na suroviny.Zdravě.cz na Facebooku