První česko-slovenský virtuální veletrh pracovních příležitostí Dnyprace.cz

Služba Monster.cz, součást světové jedničky online trhu práce a zakladatele tohoto oboru Monster®, připravila první plně interaktivní 3D virtuální veletrh práce v České republice a na Slovensku. Veletrh práce se koná ve dnech 4. - 10.10. 2010 na adrese www.dnyprace.cz.

Technická infrastruktura prvního česko-slovenského virtuálního veletrhu pracovních příležitostí umožňuje komunikovat návštěvníkům se zaměstnavateli pomocí chatu, případně i video chatu. Návštěvníci se zapojí do online videokonferencí, kde si poslechnou přednášky zaměstnavatelů na vybraná témata a mohou se zapojit do diskuze a pokládat otázky v reálném čase.

Každý zaměstnavatel bude mít k dispozici svůj vlastní, plně vybavený e-stánek s recepcí  a personálem, video místností, knihovnou a místností s názvem Kariéra u nás. V každé z těchto místností budou pro návštěvníka připraveny zajímavé a relevantní informace od aktuálních nabídek práce, přes popis společnosti samotné, její firemní kultury a nabízených zaměstnaneckých výhod, až po kariérní videa a reklamní spoty.

 

MONSTER_Logo_Czech_nove_bez taglinu_fialove.jpg

 

Seznam vystavovatelů, mezi nimiž figurují přední české a světové společnosti, se nachází na webové stránce veletrhu www.dnyprace.cz. Na veletrhu práce budou k dispozici stovky nových pracovních pozic předních vystavovatelů - automobilových, IT, finančních společností, bankovních a pojišťovnických institucí, velkých obchodních řetězců a mnoha jiných.

 

První plně interaktivní virtuální veletrh pracovních příležitostí v České republice a na Slovensku proběhne ve dnech 4. - 10.10.2010 na www.dnyprace.cz a www.dniprace.sk.

Více informací na www.dnyprace.cz nebo www.dnyprace-prodej.cz

Hlavní partner projektu: EURES - evropský portál pracovní mobility
Odborný mediální partner: Podnikatel.cz
Mediální podpora virtuálního veletrhu:  OMD, AdMarket, Finance.cz, Financninoviny.cz, Ceskenoviny.cz, Tyden.cz

První česko-slovenský virtuální veletrh pracovních příležitostí Dnyprace.cz patří do témat
  • xmfenergy1 01.03.2011 09:32:05

    Thesehttp://www.christianlouboutinpop.com christian louboutin are very attractive on thefoot.http://www.christianlouboutinpop.com christianlouboutin sale look good withskirts or pants.The newestfootwear designed by greatChristian Louboutin,no doubtthathttp://www.christianlouboutinpop.com discount christianlouboutin is an very typicalembodyment of irresisiblecharm for the femalecommunity.Thishttp://www.suprasuk.com supras shoes uk will also beavailable in numerouscolorways.http://www.suprasuk.com supras uk ,one well-likedseries of Supra. Thehttp://www.suprasuk.com supratk society has brought a lotgood results for suprasneakers with cross-overattractiveness within theskate, way of life, and alsorap marketplaces.

  • xmfenergy 01.03.2011 09:31:42

    These christian louboutin are very attractive on the foot. christian louboutin sale look good with skirts or pants.The newest footwear designed by great Christian Louboutin,no doubt that discount christian louboutin is an very typical embodyment of irresisible charm for the female community.This supras shoes uk will also be available in numerous colorways. supras uk,one well-liked series of Supra. The supra tk society has brought a lot good results for supra sneakers with cross-over attractiveness within the skate, way of life, and also rap marketplaces.

Přidat příspěvek k tématu ???

* Povinné pole

Adresář

Poradna na téma Zdravě - soutěže a novinky

Diskutujte na téma Zdravě - soutěže a novinky

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku