Televizní program, který vám zpříjemní svátky

Ke správnému prožití zimních svátkům patří nejenom sníh, dárky, nazdobený stromeček, dobré jídlo a pití, ale tradičně také sledování těch nejlepších televizních pořadů. Proto vám přinášíme tip na nový televizní web Televize.cz, se kterým nemůžete přijít o žádný ze svých oblíbených filmů, pohádek či zábavných pořadů.

A nejen to. Televize.cz vám nabídne kvalitně a přehledně zpracovaný program více než 50-ti televizních stanic. Umožní vám vytvořit si vlastní program jednoduchým způsobem a postačí vám k tomu pouze účet na Facebooku. Web vám rovněž nabídne nejrozsáhlejší databázi televizních pořadů a upozorní vás na ty nejzajímavější z nich. V neposlední řadě by jste si neměli nechat ujít jedinečnou kvizovou soutěž pro televizní maniaky, ve které můžete vyhrát notebook v hodnotě 12.000 Kč.

Také vám na současných webech s televizními programy něco nesedí? Vyzkoušejte Televize.cz!

Televizní program, který vám zpříjemní svátky patří do témat
 • Televize novina 20.12.2010 12:38:24

  Televizní program mám předplacený řadu let, navíc ještě kupuji jiné časopisy...navíc existuje teletext, mě určitě nic "neuteče" :-) a když ano, věřím, že to budou brzy opakovat ...

Přidat příspěvek k tématu ???

* Povinné pole

Adresář

Poradna na téma Zdravě - soutěže a novinky

Diskutujte na téma Zdravě - soutěže a novinky

Píšeme jinde
 • Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

  Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

  Živáňská pečeně je pokrm slovenské kuchyně, který má spoustu variant. Klasická příprava spočívá v kombinaci vepřového, jehněčího a hovězího masa, které se napíchá na jehlu a pomalu rožní. Ne každý si může tuto přípravu dovolit, proto si dnes připravíme levnější živáňskou pečeni v troubě.

 • Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

  Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

  Vyzkoušejte tip na rychlý oběd či večeři. Špagetový koláč s balkánským sýrem, špenátovými lístky a čerstvými bylinkami dobře chutná, zasytí a není náročný na suroviny.Zdravě.cz na Facebooku