Vařte rychle, levně, zdravě!

Představujeme Pomalý hrnec CrockPot - lepší způsob vaření

Co je CrockPot?

Vaření v Pomalém hrnci CrockPot kombinuje tradiční i nový způsob vaření. Nádoba z přírodní kameniny je ze stran elektricky ohřívána na teplotu blízko okolo bodu varu. Výkon je elektronicky regulován. Díky rovnoměrnému ohřevu se jídlo připravuje velmi jemně a šetrně. Riziko připálení či vysušení je sníženo na minimum. Pomalý způsob vaření zajišťuje dokonalou hygienickou nezávadnost. V hrnci můžete vařit dusit i péct. Nádobu ze speciální kameniny lze samostatně použít pro ohřívání a zapékání v elektrickém i plynovém vařiči a troubě. Díky elegantnímu tvaru lze z ní přímo servírovat. Nádoba je samozřejmě omyvatelná i v myčce.

CrockPot šetří Váš čas

Díky vaření v Pomalém hrnci zkrátíte čas strávený přípravou jídla na minimum. Suroviny jednoduše vložíte, vyberete vhodný režim, pomalý, nebo rychlejší a dál se nemusíte starat. Jídlo se nemusí hlídat, míchat ani podlévat. Ve stanovený čas stačí pouze přijít a servírovat.  Tak jako u automatické pračky, nebo myčky nádobí, většinu práce Pomalý hrnec CrockPot udělá za Vás.

myti_v_mycce.jpg peceni_v_troube.jpg

CrockPot šetří Vaše peníze

V Pomalém hrnci připravíte vždy dobré domácí jídlo. Nemusíte používat drahé polotovary a i při použití levnějších surovin bude Vaše jídlo dokonalé. Díky nízkému příkonu (max. 250 W), nižší teplotě vaření a dobré izolaci snížíte náklady na energie na minimum.

CrockPot  šetří Vaše zdraví

Díky šetrné přípravě v Pomalém hrnci, zůstává Vaše jídlo zdravější a chutnější. Tuky se nepřepalují, nebo dokonce nemusíte tuky vůbec používat. Můžete použít daleko méně soli nebo koření. Je ideální pro hubnoucí nebo zdravotní diety.

Pro koho je CrockPot určený?

Kdo nechce, nebo nemůže ztrácet čas vařením a přesto chce mít zdravé, chutné, doma připravené jídlo.

Kdo s vařením teprve začíná, a přesto chce překvapit své blízké skvěle uvařeným jídlem.

Kdo umí a rád vaří, a přesto chce objevit nový svět chutí a jídel připravovaných jiným způsobem.

Kdo chce jíst zdravě, a přesto chce mít domácí, skvěle chutnající jídlo.

pomaly_hrnec_tk_01.jpg

pomaly_hrnec_tk_63.jpg

S Pomalým hrncem CrockPot objevíte nový rozměr vaření. Uvaříte jídla z jednoho hrnce nebo  tradiční českou kuchyni, uvaříte guláš, svíčkovou, pečená kolena a stovky dalších skvělých jídel z domácí i mezinárodní kuchyně. Navíc získáte spoustu volného času pro svou rodinu, práci, nebo jen tak pro sebe, ať již doma nebo na chalupě.

Řekněte dost času ztracenému stáním u sporáku!

Další informace o pomalém hrnci CrockPot a kde ho koupit

 

Vařte rychle, levně, zdravě! patří do témat
 • Re: soutěž administrator 07.06.2010 17:12:47

  Marto soutěž určitě podvod není, soutěžilo nám bez problémů plno lidí. Zkuste nám napsat na info[at]zdrave.cz jaký používáte prohlížeč, abychom mohli zjistit, kde je problém.

 • Re: Rozměry administrator 07.06.2010 17:10:53

  Anuško a Ivane, mrkněte se na odkaz pod článkem, tam zjistíte o CrockPotu více informací. Prodává se totiž více typů.

 • soutěž lida.spicarova 17.05.2010 20:35:26

  jsem přihlášená a když kliknu na soutěžit tak to nejde,není to podvod?

 • Novodobá super remoska? Anuška 13.05.2010 22:15:03

  Hrnec se mi moc líbí, také by mě zajímal objem. Podle obrázku se tam dá dát maso i brambory najednou? Už jednou jsem naletěla na Zepter, který je několik let nevyužitý a zastrčený, vzhledem k tomu, jak je to nádobí samo o sobě těžké, natož ještě s jídlem.

 • Rozměry Ivan 12.05.2010 21:14:49

  Zajímalo by mne, jak je hrnec velký? Vejde se do něj třeba kachna?


Adresář

Poradna na téma Zdravě - soutěže a novinky

Diskutujte na téma Zdravě - soutěže a novinky

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku