Velká letní soutěž s Garnier

Chcete vyhrát wellness víkend ve Sv. Kateřině pro dva a další dárky od Garnier? Podělte se s námi o své příhody a fotografie z opalování.

Zažili jste při opalování nějakou veselou příhodu? Seznámili jste se na pláži se svou životní láskou? Nebo máte z opalování prostě hezké zajímavé fotky? Zapojte se do soutěže!

Ceny

1. místo: Wellness víkend pro 2 osoby v resortu Sv. Kateřina v ceně 5340 Kč

2. místo: Plážový set Garnier (opalovací mléko SPF 50+, mléko po opalování, kyblík a hračky na písek a do vody, plážová osuška, vějíř, ionizační kartáč, karty a pexeso)

3.-15. místo: opalovací mléko SPF 30

Jak soutěžit?

Zaregistrujte se a vložte svou soutěžní fotografii, příběh nebo obojí. Registrovat se můžete do 26.6. 2011.

27.6. 2011 bude na stránkách Zdrave.cz vystaveno 10 nejlepších fotografií a 5 nejlepších příběhů, které ze přihlášených příspěvků vybere redakce. Do 6.7. 2011 budete moci hlasovat pro nejlepší z nich. Hlasovat můžete pro každou fotografii a každý příběh jednou denně.

Absolutní vítěz, tedy fotografie nebo příběh s největším počtem hlasů získává 1. cenu, vítěz druhé kategorie získává 2. cenu, ostatních 13 finálových příspěvků získává 3. cenu.

GRN-Pecuj-CMYK.png

 

Velká letní soutěž s Garnier patří do témat
 • Dobrý den chvojsikovajarka 27.06.2011 13:23:01

  kde najdu fotky a příběhy?

  • Re: Dobrý den zl 27.06.2011 14:52:05

   vydržte dnes už se zde objeví...

 • Bez opalovacího krému už nikdy. Kateřina Jonášová 18.06.2011 14:35:32

  Příběh: Každý to zná.. přijde krásný sluneční den, kdy musíte vyjít k vodě, lehnout si na deku a prostě jen tak vegetit a opalovat se. O to je to těžší, když máte 4 holky jako my a máte někde vyrazit a u vody zjistíte, že jste té nevzali ručník, té plavky a probuh, aby toho nebylo málo ZAPOMENETE opalovací krém. Hrůůůza hrůzoucí. Fotečky spálených dětí a mé osoby raději neposílám :o)
  Taková malá rada na závěr. Do hospody bez peněz a k vodě bez opalovacího krému nechoď !! Přeji všem čtenářům krásný slunečný den s opalovacím krémem vždy po ruce.
  img: img:

 • soutěž Zlutice 08.06.2011 20:27:52

  Byla jsem u moře a moje opalování bylo vždy dramatické.{byla jsem dítě asi 10 let} Po každém opalování na slunci jsem se spálila až tak ,že jsem se vždy sloupla asi třikrát.Měla jsem velké horečky a naši mě mazali jenom kyselým mlékem a dělali zábaly do prostěradla.Nemohla jsem vůbec chodit ven ,ale když se mě ulevilo tak pod náma byla malá vinárnička.Jak jsem tam postávala tak jsem se seznámila se staršíma pánama ,kteří tam pravidelně chodili. Mluvila jsem trochu Bulharsky ,ale vůbec nikdo to nebral jako neznalost jazyka,naopak ani nevím jak je to možné,že jsem jim tak dobře rozumněla. Naši přišli z pláže a vždy je zvali na víno ,protože jsem byla malá tak mě, vždy poslali pro zmrzlinu a přátelství se tak prohlubovalo,že to skončilo pozvánkou na další rok a další následovaly.Prostě do dneška naši říkají ,že když něco dobrého má vzejít tak ať to zařídí Zlata.{od těch dob mám ,ale jednu vadu a to pihovatá záda}.

  • Re: soutěž Administrator 13.06.2011 16:16:38

   Dobrý den, jestli se chcete zapojit do soutěže, je třeba se zaregistrovat. Odkaz na registraci najdete hned pod Jak soutěžit.

Přidat příspěvek k tématu ???

* Povinné pole

Adresář

Poradna na téma Zdravě - soutěže a novinky

Diskutujte na téma Zdravě - soutěže a novinky

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku