Vyhlášení výsledků soutěže Hravě zdravě

Soutěž Hravě zdravě je u konce a my známe celkové výsledky, výherce jednotlivých kol a výherce hlavní ceny - kamery GoPro. Všem výhercům gratulujeme.

Soutěž Hravě zdravě byla rozdělene do 3 kol, ve kterých soutěžící plnili různé úkoly a v jednotlivých kolech mohli získat desítky zajímavých výher.

Průběžné výsledky jednotlivých kol

V prvním kole soutěže Hravě zdravě, ve kterém soutěžící posílali fotografie, jak aktivně a zdravě tráví na podzim nebo v zimě volný čas se svými dětmi, se soutěžilo o boby.

Prohlédněte si soutěžní fotografie z prvního kola

Jména výherců prvního kola: Zdeneka, Mlha99, Markéta Heinrichová, Marta Duchoslavová, Marie Dudova, Julie Havlíková, Eva Durčáková, Gabriela Koželuhová, Jarynekj, Jitakolar.

V druhém kole soutěže Hravě zdravě, ve kterém soutěžící posílali básničku na téma Zdravá rodina, se soutěžilo o sadu na kreslení.

Přečtěte si soutěžní básničky z druhého kola

Jména výherců druhého kola: Jana Morávková, Shpeck, Markéta Heinrichová, Iveta Ehrlich, Zdeneka, Janamisa, Věra Lamačová, Eva Durčáková, Jitka Šupová, Gabriela Koželuhová.

Ve třetím kole soutěže Hravě zdravě, ve kterém soutěžící posílali obrázek hry, kterou společně hrají nejraději. Obrázek měli soutěžící za úkol nakreslit společně s dětmi. V posledním kole se soutěžilo o sadu her.

Prohlédněte si soutěžní pbrázky ze třetího kola

Jména výherců třetího kola: Eva Durčáková, Gabriela Koželuhová, Iveta Ehrlichová, Míša Puntíková, Lucie Nesvadbová, Markéta Grolichová, Markéta Heinrichová, Jitka Šupová, Věra Lamačová, Zdeneka.

Hlavní výhra

Hlavní výhru, kterou je kamera GoPro, získává soutěžící, který se zapojil do všech 3 soutěžních kol a získal v součtu nejvyšší počet bodů z hlasování.

S celkovým počtem 508 hlasů se na prvním místě umístil soutěžící Zdeněk Adler a získává kameru GoPro.

 

Všem výhercům gratulujeme.

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Úplná pravidla soutěže si prosím přečtěte zde. Účast v soutěži je podmíněná souhlasem s úplným zněním pravidel.

 

_HP.jpg

 

Léky k vnitřnímu užití: Vicks SymptoMed Classic citrón, Vicks SymptoMed Complete citrón, Vicks SymptoMed Forte citrón.

Před užitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci.

CZ/VCK/15/0023

Text obsahuje komerční sdělení.

Vyhlášení výsledků soutěže Hravě zdravě patří do témat

Adresář

Poradna na téma Zdravě - soutěže a novinky

Diskutujte na téma Zdravě - soutěže a novinky

Píšeme jinde
  • Vegetariánský tatarák krok za krokem

    Vegetariánský tatarák krok za krokem

    Tatarák na křupavé topince nebo čerstvé bagetce, kdo by odolal? Pokud hledáte variantu, která se chuťově podobá té masové, zkuste tento recept. Tatarák z avokáda je pikantní, chuťově výrazný a zachutná i těm, kteří nad vegetariánskými pokrmy ohrnují nos.

  • Recept na švestkové čatní krok za krokem

    Recept na švestkové čatní krok za krokem

    Čatní (chutney) je chuťově velmi výrazná omáčka pocházející z indické kuchyně, podává se k masu i zelenině. Základem je vždy ovoce a spousta koření. Tentokrát si ji připravíme ze švestek, jablek, pomerančové šťávy, skořice, chilli a zázvoru.Zdravě.cz na Facebooku